فلاسک دوقلو
  • فلاسک دوقلو
  • فلاسک لوکس
  • فلاسک لوکس دکوری دوقلو
  • فلاسک لوکس دکوری دو قلو

فلاسک لوکس دکوری دوقلو

‎690,000.00
بدون مالیات

فلاسک دوقلوی دکوری مصرفی رنگ طلایی

این دو فلاسک بسیار شیک و کلاسیک،گزینه بسیار مناسبی در محل کار و منزل،برای دکور و نگهداری آب جوش یا سرد هستند.با استفاده از فلاسک های دوقلوی SHIMIZU همیشه آب جوش و یا چای در دسترس خواهید داشت. فلاسک بزرگ 1 لیتر و فلاسک کوچک 0.7 لیتر گنجایش دارد و برای نوشیدن 8 تا 9 فنجان چای مناسب خواهند بود.

تعداد
موجود است

آخرین باری که این محصول به سبدخرید افزوده شد: 1396-12-04

بدنه این محصول با کیفیت از استیل ضد زنگ و سایر قسمت های بیرونی آن از پلاستیک فشرده با کیفیت ساخته شده است.فلاسک دوقلوی بسیار شیک دکوری

ظرف داخلی آن شیشه ای می باشد،بنابراین طعم ناخوشایندی که محفظه‌های فلزی ممکن است به آب داخل فلاسک بدهند را ندارد.دوقلوهای لوکس کلاسیک قابلیت حفظ دمای مایعات سرد یا گرم تا 24 ساعت را دارند. در فلاسک به‌صورت پیچی است و برای خروج آب می‌توان از دکمه‌ی روی در استفاده کرد که با فشار دادن و کج کردن فلاسک آب به بیرون ریخته خواهد شد. کمپانی شیمیزو در سال 1993 میلادی در کشور چین تاسیس شد و هم اکنون جزو صد کمپانی موفق چین می باشد.زیرا کیفیت و تنوع در طراحی باعث شده در یک سال 5 میلیون محصول به سراسر جهان صادر کند.شیمیزو برندی موفق در زمینه‌ی تولید لوازم نگهدارنده مانند کلمن، فلاسک و ... در سطح چین است.

ego-38

مشخصات

نوع کاربرد محصول
دکوری-مصرفی
جنس بدنه
استیل
درب
دارد
جنس در
پلاستیک فشرده
ابعاد فلاسک بزرگ
30 × 14 × 20 سانتی متر
گنجایش فلاسک بزرگ
1 لیتر
وزن فلاسک بزرگ
1150 گرم
ابعاد فلاسک کوچک
28 × 13 × 18 سانتی متر
گنجایش فلاسک کوچک
0.7 لیتر
وزن فلاسک کوچک
1034 گرم
ساخت کشور
چین

دانلود