پرداخت آنلاین اگوکالا با استفاده از گواهينامه SSL در  محیطی کاملا امن و محافظت شده انجام می گیرد.

اگوکالا در تمامی صفحات از گواهی ssl یا https استفاده میکند تا تمامی اطلاعات و داده های که بین کاربران و سرور سایت رد و بدل می شود بصورت کد شده باشد.بدین صورت دیگر نگران اطلاعات شخصی و کارت های بانکی خود نباشید.

پرداخت آنلاین توسط درگاههای معتبر به پرداخت ملت و مبنا کارت

درگاه به پرداخت ملت      درگاه مبنا کارت

ssl چیست؟

SSL مخفف Secure Sockets Layer است، پروتکل SSL یک تکنولوژی استاندارد به منظور رمزگذاری اطلاعات بین مرورگر شما و سرور وب سایت مورد نظر می باشد وب سایتهایی که از این پروتکل استفاده می کنند به راحتی از طریق آدرسی که با https شروع می شود و ارتباطی امن در هنگام رد و بدل نمودن اطلاعات ایجاد می نماید قابل تشخیص هستند.گواهی ssl


در هنگام درج اطلاعات خصوصی و محرمانه از طریق مرورگر وب، پس از انتخاب دکمه ثبت این اطلاعات از گره های بسیاری بایستی عبور کند تا به گره مقصد یا همان وب سرور سایت مورد نظر برسد. در صورتی که این اطلاعات به صورت کد شده نبوده باشد، احتمال هک شدن اطلاعات و دسترسی به آنها در هر کدام از گره های مسیر وجود خواهد داشت. اما در صورت رمزگذاری اطلاعات رد و بدل شده بین مرورگر کاربر و وب سرور حتی در صورت هک شدن وب سایت اطلاعات به صورت رمز شده و غیر قابل فهم خواهند بود.

HTTPS مخفف چیست؟egokala
Hypertext Transfer Protocol Secure (HTTPS) شباهت زیادی به پروتکل وب یا HTTP دارد با این تفاوت بزرگ که از پورت 443 به جای پورت 80 استفاده می نماید و اطلاعات همانطور که در بالا ذکر شد به صورت امن و کد شده بین مرورگر شما و سرور منتقل می شوند.